Kolekcje

Koszyk

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie

bielizna termoaktywna Brubeck DRY

Komplet bezszwowej bielizny termoaktywnej Brubeck DRY: koszulka termoaktywna oraz spodnie plus GRATIS: czapka termoaktywna Berens.

Więcej szczegółów


0,00 zł brutto

Bielizna termoaktywna Brubeck DRY jest najbardziej wrzechstronną i uniwersalną linią odzieży sportowej stanowiącej pierwszą warstwę ubioru termoaktywnego. Znajdzie swoje zastosowanie przez cały rok, a szczególnie późną jesienią lub wczesną zimą. Bieliznę tę polecamy w szczególności do biegania, jazdy na rowerze, trekkingu i innych sportów na powietrzu.

 

Dwuwarstwowa konstrukcja dzianiny zastosowanej w produkcji bielizny termoaktywnej Brubeck zapewnia optymalny komfort dla organizmu. Warstwa wewnętrzna sprawnie odprowadza wilgoć od skóry, redukując odczucie chłodu, a warstwa zewnętrzna zapobiega naturalnej utracie ciepła i chroni przed przenikaniem zimnego powietrza. Specjalne strefy o zwiększonej wentylacji umieszczono w miejscach o wzmożonej potliwości.

 

Dzianina jest antyalergiczna, nie uczula i nie powoduje podrażnień. Dzięki swojej bakteriostatyczności, zapobiega namnażaniu się bakterii odpowiedzialnych za powstawanie nieprzyjemnych zapachów.

 

Skład:

koszulka: 62% poliamid, 38% poliester

spodnie: 60% poliamid, 38% poliester, 2% elastan